Do Velkého finále E.ON Junior Cupu postupuje z Bechyně tým FC MAS Táborsko a AC Sparta Praha

 

eon bechyne_2_ikonaDalší z turnajů E.ON Junior Cupu se v neděli rozehrál úderem deváté hodiny ranní na fotbalovém hřišti v Bechyni. Vítězem turnaje se stal tým AC Sparta Praha. Jaký byl finálový zápas s hráči FC MAS Táborsko zhodnotil Petr Macek, trenér Sparty. „No těžce vybojované, on poločas byl 10:1, takže s tímhle dojmem kluci nastoupili do druhého poločasu, jakože je to hotový, takže podcenili situaci druhý půle.“ Konečný výsledek finálového zápasu byl 15:9 a z Bechyně si hráči z FC MAS Táborsko odvážejí divokou kartu a postup do Velkého finále v Otrokovicích.

Číst dál...

ROZHOVOR: Trénér FC MAS Táborsko hodnotí finále v Bechyni

eon bechyn_ikonaKamil Dařena je trenérem táborského týmu, který postoupil z Bechyně do Velkého finále díky divoké kartě z druhé příčky. Jak sám říká, tentokrát táborským chybělo ono důležité štěstíčko i když jim na hřišti pomáhal jejich maskot – Sněžný muž.

Číst dál...

Další fotbalová klání E.ON Junior Cupu odstartují na stadionu v Bechyni

fotbal 02Již osmý ročník turnajů fotbalistů do deseti let  E.ON Junior Cup se rozběhne tuto neděli od devíti hodin na hřišti v Bechyni. Systémem 5+1 se utkají týmy o vítězství a postup do Velkého finále v Otrokovicích. Hrát se bude opět na bezpečné branky, které společnost E.ON umístila již na desítky sportovišť. Vyhrát zajímavé ceny mohou malí sportovci i v soutěžích jednotlivců.

Číst dál...

Divoká karta poslala z Hluboké do finále E.ON Junior Cupu dva týmy

eon fotbal_hluboka_ikonaZe svátečního turnaje E.ON Junior Cupu v Hluboké nad Vltavou postupují do finále E.ON Junior Cupu hned dva týmy. Jako vítězové se do Otrokovic probojovali hráči Bohemians 1905 a divoká karta poslala do finále i SKP České Budějovice ze stříbrné pozice.  Desetileté fotbalisty na trávník do Hluboké nad Vltavou přijeli podpořit fanděním i jejich vzory. S budějovického Dynama navštívili E.ON Junior Cup Miloš Brezinský, Filip Riedel a Michal Klesla.

Číst dál...

ROZHOVOR: Simona Jandová je na hřišti jako „blesk s copem“

eon cup_jandova_ikonaJiž potřetí si letos zahrála na E.ON Junior Cupu hráčka  Spartaku Trhové Sviny jedenáctiletá Simona Jandová. V minulých ročnících na sebe upozornila svou rychlostí a technikou hry, které mnohdy nestačili ani její chlapečtí spoluhráči. Simona byla letos i na regionálním kole v Hluboké nad Vltavou, kde jsme jí požádali o rozhovor.

Číst dál...

V Milevsku patřil pohár vítězů E.ON Junior Cupu domácím

eon cup_milevskoVítězstvím domácího týmu pokračovalo o víkendu další regionální kolo turnaje desetiletých fotbalistů E.ON Junior Cup. Tentokrát ale regionální kolo nedokončilo všech dvanáct týmů. Jeden z nich museli pořadatelé už v průběhu turnaje vyloučit. Důvodem bylo nasazení staršího hráče, než dovolují pravidla, a falšování jeho registrace. V turnaji, který má svůj slogan „Hrajeme fér. Hrajte s námi!“, byl tak trest jednoznačný.

Číst dál...

REKLAMA