REKLAMA

 

eon bechyne_2_ikonaDalší z turnajů E.ON Junior Cupu se v neděli rozehrál úderem deváté hodiny ranní na fotbalovém hřišti v Bechyni. Vítězem turnaje se stal tým AC Sparta Praha. Jaký byl finálový zápas s hráči FC MAS Táborsko zhodnotil Petr Macek, trenér Sparty. „No těžce vybojované, on poločas byl 10:1, takže s tímhle dojmem kluci nastoupili do druhého poločasu, jakože je to hotový, takže podcenili situaci druhý půle.“ Konečný výsledek finálového zápasu byl 15:9 a z Bechyně si hráči z FC MAS Táborsko odvážejí divokou kartu a postup do Velkého finále v Otrokovicích.

REKLAMA

Ceny byly předány hráčům i za jednotlivé kategorie. Nejlepším gólmanem byl v sobotu Václav Cizler z FC MAS Táborsko, nejlepším střelcem Filip Špilhar z AC Sparta Praha a nejlepším hráčem byl Tadeáš Weinzettel z FC MAS Táborsko. Nejmladším hráčem sobotního utkání E.ON Junior Cupu byl vyhlášen Filip Hudeček z týmu FK Olympie Týn nad Vltavou, který v letošním roce oslaví šesté narozeniny. Za poctivý přístup si z Bechyně odnesl Bílou kartu Fair Play gólman Radovan Medek z SK Kavas Větrovy, který přiznal teč a změnil tím aut na roh.

eon bechyne_1

Slunečnou neděli si užili všichni, kteří se zapojili do zápasů E.ON Rodinných turnajů a vytvořili fotbalový tým ze členů své rodiny. Pro ty nejmenší byl připraven skákací hrad ve tvaru míče a návštěvníci si mohli vyzkoušet různé dovednostní soutěže s míčem a změřit si i rychlost svého kopu. Doprovodný program E.ON Junior Cupu měl připraveno i něco pro nadšené motoristy. Rallye speciál přezdívaný „Mišák“ upoutal opravdu každého a nebyl jediným autem s pohonem na CNG, které si fanoušci mohli prohlédnout. Dalším zajímavým kouskem byl elektromobil Smart Ed a nechyběly ani elektroskútry, které využívají i městští strážníci v několika českých městech. 

Konečné pořadí týmů 

 1. AC SPARTA PRAHA
 2. FC MAS Táborsko
 3. T.J. Sokol J.Hradec
 4. SK KAVAS VĚTROVY
 5. FK Spartak Kaplice
 6. Malše Roudné
 7. FK OLYMPIE Týn nad Vltavou
 8. FK Slavoj Český Krumlov
 9. FC Bechyně
 10. Tj Sokol Chotoviny
 11. Sokol Černovice
 12. Netolice

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

 

REKLAMA