Gymnastky soutěžily na krajském přeboru ve Veselí nad Lužnicí

gymnastikaV sobotu 20. listopadu 2010 se konal závod „Krajského přeboru“ ve sportovní gymnastice družstev, pořádaný oddílem Lokomotiva Veselí nad Lužnicí. Zajímavostí bylo, že závod jednoho krajského přeboru zahrnoval vlastně kraje dva, a to Jihočeský kraj i kraj Vysočina. Oddíly se snažily navzájem si vypomoci a tak se některé spojily, aby vytvořily kompletní družstva.

Číst dál...

Jihočeští hasiči jsou ve volejbalu nejlepší v republice

hasici_volejbal_ikonaProfesionální hasiči z celé České republiky se sjeli dne 9. 11. 2010 do jihomoravského Hodonína, aby se zde utkali ve dvoudenním Přeboru Hasičského záchranného sboru České republiky ve volejbalu, a zjistili kdo je letos nejlepší.
A jihočeští hasiči, kteří již několik let pravidelně bojují o medaile, nemohli ani zde chybět. V posledních letech vždy přivezli bronzové medaile. I proto jejich cesta a cíle směřovaly k minimálně stejným metám.  

Číst dál...

Dodgeballové derby, Jihočeši jedou!

Budějovičtí bijci bombardovali spoluhráče balóny! V baště Budvaru a domově Koh-I-Nooru a Země Živitelky nezůstal po pondělním klání kámen na kameni: Přístřeší divokému boji tentokrát poskytla univerzitní tělocvična JČU. Pod jejími krovy se utkalo neuvěřitelných 20 týmů, senzační souboje tu sledovalo přes stovku dodgeballu dychtivých diváků.

Číst dál...

REKLAMA