REKLAMA

fotbal 02Již osmý ročník turnajů fotbalistů do deseti let  E.ON Junior Cup se rozběhne tuto neděli od devíti hodin na hřišti v Bechyni. Systémem 5+1 se utkají týmy o vítězství a postup do Velkého finále v Otrokovicích. Hrát se bude opět na bezpečné branky, které společnost E.ON umístila již na desítky sportovišť. Vyhrát zajímavé ceny mohou malí sportovci i v soutěžích jednotlivců.

Ani v Bechyni nebude chybět vyhlášení nejlepšího brankáře, střelce a hráče. Ocenit jednotlivce mohou i fanoušci E.ON Rodinného fotbálku. Hlasovat mohou pro toho nejférovějšího hráče. Ten pak získá Bílou kartu Fair Play a vezme svoji rodinu na zápas reprezentace.

REKLAMA

Zábavný program je připraven pro celou rodinu a fotbal si v neděli v Bechyni může zahrát každý člen rodiny. Je pro ně totiž připraven další ročník E.ON Rodinných turnajů. Na hřišti se tak společně utkají všechny generace a holky i kluci. Vyzkoušet si můžete i jízdu na elektrických koloběžkách, čtyřkolkách a Segway. A nebude chybět ani elektromobil Smart Ed, kterým se můžete vydat i do ulic Bechyně a nechat svézt nebo si vyzkoušet řídit elektromobil na vlastní kůži. Opravdovou podívanou bude pro všechny fanoušky červenobílý krasavec „Mišák“, tak byl přejmenován rallye speciál MITSUBISHI LANCER s pohonem na CNG. Těšit se mohou i video amatéři, kteří přijdou na stadion se svojí videokamerou.

Každý, kdo se svojí  kamerou něco zajímavého natočí, se může zapojit do soutěže o nejlepší video z turnajů v soutěži  Kopni to do sítě! Nudit se nebudou ani nejmenší, pro ty je připraven skákací hrad, jak jinak než ve tvaru fotbalového míče. A ten správný adrenalin můžete zažít, když vyzkoušíte herní konzole s hrou FIFA 12.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA