Devítimetrová věž s toboganem, nová atrakce na plaveckém stadionu v Olomouci

S novou atrakcí vítá v letošní letní sezóně své návštěvníky olomoucký plavecký stadion. V poslední den letošního školního roku otevírá pro své návštěvníky novou téměř devět metrů vysokou toboganovou věž. Školáci si ji navíc v pátek 29. června užijí s výhodami. Pokud donesou vysvědčení s vyznamenáním, mají vstup do areálu plaveckého bazénu zdarma. Ostatní mají v tento den po předložení vysvědčení třicetiprocentní slevu ze vstupného.

Číst dál...

Veletrh sportovních klubů představí tradiční i skoro neznámé sporty

Od pátku se na Výstavišti Flora Olomouc mohou dozvědět zájemci vše o nejrůznějších sportech a sportovních klubech, které v Olomouci fungují. V rámci veletrhu Moravia Sport Expo se zde koná Veletrh sportovních klubů, kde se představí čtyřicet sportovních oddílů, spolků a sdružení. K vidění budou prezentace známých i méně známých sportovních odvětví. Veletrh může být i skvělou inspirací pro rodiče, kteří uvažují o tom, kterou vhodnou volnočasovou aktivitu vybrat pro své děti.

Číst dál...

Přechod v Jablonského ulici bude dokončen v srpnu

Přechod pro chodce v hodnotě 1,6 milionu korun vzniká v Jablonského ulici nedaleko Klášterního Hradiska, která je zároveň krajskou komunikací. Náklady na stavbu městu pokryje z velké části dotace Olomouckého kraje, kterému silnice III/4464 patří.

Číst dál...

V Čechových sadech se staví venkovní posilovna

Nejen děti, ale i rodiče či starší sourozenci budou moci brzy aktivně využít čas strávený na dětském hřišti v Čechových sadech. V jeho těsné blízkosti totiž v nejbližších dnech začne stavba nového workoutového hřiště, které využijí zejména větší děti a dospělí k posilování s vlastní vahou těla.

Číst dál...

REKLAMA