Gymnastky se zúčastnily Mikulášského poháru v Táboře

gymnastky tabor_ikonaV sobotu 3.12.2011 se uskutečnil v tělocvičně táborského gymnasia ,, Mikulášský pohár“ ve sportovní gymnastice. Hojná účast čítala 89 děvčat z různých měst našeho státu, jako jsou např. Rosice, Doksy, Praha, ale i mnohá další. Závodilo se v 5 kategoriích od přípravky až po juniorky – ženy. 

Číst dál...

Viktoria Žižkov zajíždí v záchranářském souboji na hřiště Českých Budějovic

 fotbal 03K velké bitvě o setrvání v nejvyšší soutěži se před nedělním zápasem 14. kola Gambrinus ligy schyluje na jihu Čech. Dynamo České Budějovice na svém stadionu od 15 hodin přivítá Viktorii Žižkov, půjde o souboj 14. a 15. celku tabulky. Jihočeši mají proti svému soupeři doma bilanci šesti výher, tří remíz a dvou porážek. Poslední souboj na Střeleckém ostrově se odehrál 2. listopadu 2008, Jihočeši v něm prohrávali již 0:2, přesto nakonec slavili výhru 3:2. Oběma týmům se však na podzim nedaří, kouč Dynama František Cipro proto neočekává lehké utkání.

Číst dál...

V Českých budějovicích proběhl přebor Hasičského záchranného sboru České republiky ve volejbalu

1misto ikoHasičský záchranný sbor Jihočeského kraje ve spolupráci s MV – generálním ředitelstvím HZS České republiky, Hasičským sportovním klubem Strakonice, Nadačním fondem HZS Jihočeského kraje uspořádal za podpory Statutárního města České Budějovice Přebor Hasičského záchranného sboru České republiky ve volejbalu. 

Číst dál...

Soutěž v požárním sportu o Pohár Vysočiny v Jindřichůvě Hradci

hasici 005Ve středu 7. září 2011 byl územní odbor Jindřichův Hradec pořadatelem soutěže v požárním sportu, ve kterém hasiči bojovali o Pohár Vysočiny. Závod v klasických disciplínách požárního sportu (výstup do druhého podlaží cvičné věže, běh na 100 metrů s překážkami, štafeta 4 x 100 metrů a požární útok) uspořádali jindřichohradečtí na stanici v Jindřichově Hradci a na sportovním stadiónu na sídlišti Vajgar. 

Číst dál...

REKLAMA