VIDEO: Týmy z kolébky amerického fotbalu poměřily síly s hráči Prague Lions

prague_lions_a_univerzityAmerický fotbal na světové úrovni zažila minulý týden Praha. Do Čech na pozvání od týmu Prague Lions  přiletěly dva univerzitní týmy z Ameriky – Trojans z Taylor University v Indianě a Roses  z Rose-Hulman Institue of Technology také v Indianě, aby si na společných trénincích předaly své zkušenosti. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR S HEADCHOACHEM PRAGUE LIONS MARTINEM KOCIÁNEM NEJEN O NÁVŠTĚVĚ UNIVERZITNÍCH TÝMŮ, ALE I O AMERICKÉM FOTBALU V ČECHÁCH A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ TRENÉR KOCIÁN PROZRADIL ZAJÍMAVOSTI O TÝMU PRAGUE LIONS, KTERÝ MÁ JAKO PRVNÍ TÝM AMERICKÉHO FOTBALU U NÁS UŽ DVACETILETOU HISTORII!

Číst dál...

O víkendu startuje letošní seriál ČP v parašutismu na přesnost přistání

padak_ikoParašutisté seskakují z výšky 1000m a snaží se při přistání zasáhnout patou tak zvanou „nulu“, kterou představuje kroužek o průměru 2cm uprostřed doskočiště. Prvním závodem bude Budějovický pohár, který se uskuteční na letišti v Hosíně u Č.Budějovic jehož součástí budou v případě vyhovujících povětrnostních podmínek i dvě kola nočních soutěžní seskoků a k vidění budou naši elitní závodníci včetně naší reprezentace.

Číst dál...

FOTO: Paraski ohromilo celý Pražský mezinárodní maraton

parask_002Pavel Taršinský, Petr Chládek, Jiří Černý, Radim Bednář a Radek Šíma, to je pětice parašutistů, reprezentantů ČR v paraski, kteří se postarali o nevšední zážitek všech přihlížejících pár minut před startem 17. ročníku Pražského mezinárodního maratonu, když se snesli z oblohy přímo do střední části zaplněného Staroměstského náměstí s vlajkami organizátorů a hlavních partnerů závodu.

Číst dál...

Největší taneční show míří do Českých Budějovic

tancovani_cb_ikoV Českých Budějovicích 23. března 2011 – Sportovní hala Stromovka v Českých Budějovicích bude v neděli 27. března od 11 do 20 hod. doslova praskat ve švech! Na největší jihočeskou taneční show – regionální kolo nejmasovější taneční soutěže formací v ČR Topgal Dance Life Tour (TDLT) 2011 - přijede rekordních 1676 tanečníků (o 160 více než loni) z celkem 17 klubů, kteří se předvedou s 99 formacemi!

Číst dál...

REKLAMA