eon cup_milevskoVítězstvím domácího týmu pokračovalo o víkendu další regionální kolo turnaje desetiletých fotbalistů E.ON Junior Cup. Tentokrát ale regionální kolo nedokončilo všech dvanáct týmů. Jeden z nich museli pořadatelé už v průběhu turnaje vyloučit. Důvodem bylo nasazení staršího hráče, než dovolují pravidla, a falšování jeho registrace. V turnaji, který má svůj slogan „Hrajeme fér. Hrajte s námi!“, byl tak trest jednoznačný.

O vítězný pohár se ve finále utkali domácí hráči z Milevska s fotbalisty Strakonic, kteří v loňském roce vyhráli regionální kolo v Blatné. „Trošku jsme vítězství očekávali, ale nervozita proti tak silnému soupeři jako jsou Strakonice byla“, prozradil po turnaji trenér domácích Jiří Stejskal. Podle něj bylo vítězství zaslouženou odměnou za pětiletou tvrdou dřinu celého týmu, který je podle trenéra dobře sehraný. To bylo vidět i na milevském trávníku.

REKLAMA

Ani v Milevsku nechybělo vyhlašování nejlepších hráčů. Titul nejlepšího hráče si odnesl domácí hráč Jakub Kortan. Jakub za odměnu navštíví na týden fotbalovou školu brankáře Petra Čecha, který je tváří E.ON Junior Cupu. Nejmladším hráčem turnaje byl v Milevsku Ondřej Vacovský. 

Konečné výsledky E.ON Junior Cup Milevsko:


1. FC ZVVZ Milevsko

2. FK Junior Strakonice

3. FK Hradiště

4. FC Písek

5. SK Artima Praha

6. AFK Slavoj Podolí

7. FK Protivín

8. SK Slavoj Volyně

9. FK Meteor Tábor

10. TJ Dražice 11. Slovan Kamenice nad Lipou


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA