REKLAMA

Milevsko 8113_ikonaTrenér milevského týmu Jiři Stejskal, který na domácím hřišti se svými svěřenci zvítězil, se už nyní těší na velké finále a s výkonem svých svěřenců je spokojený. Vyzpovídali jsme ho krátce po finálovém boji regionálního kola v Milevsku.

Milevsko na domácí půdě, vítězství. Co tomu říkáte?

REKLAMA

Úplně super. My jsme to trošku očekávali, ale byli jsme nervózní. Kluci to zahráli fantasticky a patří jim veliký dík.

Milevsko 8113

Vy jste říkal, že jste to očekávali. To je trochu neskromné? Proč taková jistota?

Kluci na sobě makají už pět let, jezdí po turnajích, máme výborného vedoucího, který objednává turnaje a díky němu jich hrajeme hodně. Kluci jsou tedy opravdu hodně vyhraní a proto ta malá neskromnost.

Bylo to i dneska na hřišti proti Strakonicím vidět, že jste byli „běhavější“ a rychlejší. Co tomu říkáte té hře, byl někde třeba nějaký zádrhel, který bolel?

Já myslím, že ne. Dalo by se říct, že to dneska šlo jako po másle. Jsem hodně spokojený i když malé chybičky byly, ale to jsme si s rukama vyříkali hned po každém zápasu.

Tedy vše bez problému?

Já myslím, že určitě.

Milevsko 8111

Jak kluci oslavili své vítězství v regionálním kole?

No bylo to sláva velká! Máme v Milevsku takovou hospůdku a tam jsme se sešli všichni – rodiče, kluci i realizační tým. Šampaňské teklo proudem a nejen to dětské, pro rodiče i to klasické. Dětské špunty jsme „bouchli“ hned na hřišti po vítězství!

V Milevsku bylo docela horko. Nebyl to problém?

Nebyl. Kluci mají výbornou fyzičku a poprali se s tím, to jste viděl asi sám.


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA