REKLAMA

eon fotbal_hluboka_ikonaZe svátečního turnaje E.ON Junior Cupu v Hluboké nad Vltavou postupují do finále E.ON Junior Cupu hned dva týmy. Jako vítězové se do Otrokovic probojovali hráči Bohemians 1905 a divoká karta poslala do finále i SKP České Budějovice ze stříbrné pozice.  Desetileté fotbalisty na trávník do Hluboké nad Vltavou přijeli podpořit fanděním i jejich vzory. S budějovického Dynama navštívili E.ON Junior Cup Miloš Brezinský, Filip Riedel a Michal Klesla.

Další regionální kolo přiblížilo také jednoho hráče jeho fotbalovým snům. Jako nejlepší hráč turnaje se totiž podívá na týden do Fotbalové školy Petra Čecha. Odměnu v podobě týdenního pobytu si odvezl Dominik Gábor z Bohemians 1905. Ten také aspiroval na titul nejlepšího střelce. V penaltovém rozstřelu ale nakonec nejlepšího střelce vybojoval Jan Schönbauer. Nejlepším gólmanem byl vyhlášený Martin Červenec z budějovického Dynama.

REKLAMA

eon fotbal_hluboka_4

Velkému zájmu se na tomto regionálním kole těšila také jedenáctiletá Simona Jandová z Trhových Svin. Simona je již třetím rokem účastnicí Junior Cupu a v loňském roce získala i titul nejlepší hráčky.  A také na hlubockém turnaji hlasovali diváci o nejférovějšího hráče turnaje. Ten získá Bílou kartu Fair play a čtyři vstupenky na zápas české fotbalové reprezentace. 

eon fotbal_hluboka_3

Na Hluboké se také v rámci doprovodného turnaje představily elektro koloběžky HUGO BIKE, které na jih Čech přivezl herec Jiří Mádl. Ten také na několika turnajích E.ON Junior Cupu předává desetiletým fotbalistům poháry za vítězství. Diváci si své fotbalové umění mohli vyzkoušet ve fotbalových dovednostních disciplínách a prohlédnout si elektromobily a závodní speciál na CNG.

 1. Bohemians 1905
 2. SKP České Budějovice
 3. TJ Lokomotiva České Budějovice
 4. SK Dynamo České Budějovice 
 5. TJ Spartak Trhové Sviny 
 6. TJ Hluboká nad Vltavou 
 7. SK Slavia České Budějovice 
 8. Slavoj Lednice
 9. TJ Slavoj Hrdějovice
 10. FC Vlachovo Březí
 11. Blaník Strunkovice 
 12. Sokol Olešnice 

eon fotbal_hluboka_1


Vysočina plná novinek a aktuálních informací

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Facebook i-Vysočina.cz

REKLAMA