OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vysočina zve turisty na dovolenou. Nabízí slevu na ubytování

Kraj Vysočina mimořádně uvolnil 10 miliónů korun, kterými chce veřejnosti přispět na dovolenou strávenou na Vysočině. První zájemci o slevu na ubytování ve výši 1 000 korun na osobu starší 15 let mohou prostřednictvím webu slevy.vysocina.eu požádat už od 13. července 2020. „Bezpečná a atraktivní dovolená v jednom z nejčistějších regionů České republiky se tak rodinám i skupinám návštěvníků vyplatí. Nabídnutá kompenzace by mohla zajistit zapojeným regionálním ubytovatelům více než 30 000 přenocování. Naše finanční pomoc bude vyplácena až do jejího vyčerpání,“ informovala náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Jana Fischerová.

Číst dál...

Policejní kontroly na Dalešické přehradě a v jejím okolí potrvají celé léto

Policisté z obvodního oddělení Hrotovice se dnes v rámci bezpečnostního opatření „Bezpečně na vodě“ zaměřili na kontrolu dodržování právních předpisů ze strany osob, které se pohybují na nejrůznějších plavidlech po hladině Dalešické přehrady. Kontroly se dotýkaly také chování rekreantů a dalších osob v bezprostřední  blízkosti vodní nádrže. Akce, která má také preventivní charakter a je zaměřená na bezpečnost v okolí vodních ploch a v rekreačních areálech, potrvá až do konce září.  

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 29.6.2020

Nový týden začal tragickou událostí, Jihlava vytvořila cyklostezky po zajímavých místech a v Humpolci začala výstavba domova důchodců. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 16.6.2020

Havíří chystají největší pouť, Jihlava mění podmínky pro parkování invalidů a na Vysočině proběhne bezplatné testování na určité nemoci. O tom všem v úterních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 15.6.2020

Vysočinu čeká polojasné počasí, víkendové bouřky za sebou zanechaly spoustu škod a Policie ČR musí řešit neukázněnost řidičů na D1. Více v pondělních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 23.4.2020

V Jihlavě se ruší akce až do konce června, nemocnice v Novém Městě na Moravě zahájí testování na koronavirus a obchody by se mohly otevřít už během května. O tom všem ve čtvrtečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 20.4.2020

Během týdne nás čeká typické jarní počasí, uvolnění vládních opatření umožnilo znovu otevřít některé instituce na Vysočině a myslivci dostanou čtvrt milionu korun na pachové ohradníky. Více v pondělních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA