OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Zprávy 29.6.2021

V Lipnici nad Sázavou probíhá výstava biblí, Jihomoravský kraj spustil sbírku na pomoc lidem zasažených tormádem a za pěkne vysvědčení nabídne ZOO Jihlava zvýhodněný vstup. Více v úterních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 28.6.2021

Čeká nás slunečný úvod týdne, došlo k dalšímu rozvolnění protikoronavirových opatření a na Moravu míří pomoc i z Kraje Vysočina. Více v pondělních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 25.6.2021

Následky bouřek zaměstnaly hasiče i na Vysočině, děti v Dolní Cerekvi už dostaly svá vysvědčení a očkování se otevře i pro starší 12 let. O tom všem v pátečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 24.6.2021

Součásná podoba očkovacích center vydrží na Vysočině do konce léta, do nového obchodního centra v Jihlavě je možné využít dopravu zdarma a v Telči vyroste nový kruhový objezd. O tom všem ve čtvrtečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 23.6.2021

Havlíčkův Brod získal ocenění Historické město roku, krajské památky nabídnou levnější vstupné a řidiče a cestující z Ledče nad Sázavou čekají komplikace. Více ve středečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 22.6.2021

Převrácený kamion blokoval dopravu na Pelhřimovsku, hodiny se vrátily na radnici v Jihlavě a záchranáři mají za sebou náročný víkend. O tom všem v úterních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 21.6.2021

Vysočinu čeká po sérii tropických dní vlna bouřek, v Nížkově společně trénovali hasiči a energetici a opatření, které prodloužilo platnost propadlých řidičských průkazů, se chýlí ke konci. Více v pondělních zprávách.

Číst dál...

Kraje řeší problematiku zásobování pitnou vodou společně

Zastupitelstvo Kraje Vysočina na svém červnovém jednání schválilo Memorandum o společném zájmu a postupu ve věci propojování vodárenských soustav a spolupráci při přípravě opatření ke zvýšení zabezpečenosti dodávky pitné vody na území Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina. Zastupitelstvo Jihomoravského kraje bude memorandum projednávat na svém zasedání 24. června 2021.

Číst dál...

REKLAMA