OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Hasiči a energetici nacvičovali záchranu pracovníka po zásahu elektrickým proudem ze stožáru velmi vysokého vedení

Série záchranných cvičení, na nichž spolupracují energetici a hasiči, pokračuje. Po cvičení ve Zlínském a Jihomoravském kraji si tentokrát vyzkoušeli záchranu zraněného pracovníka ze stožáru velmi vysokého napětí hasiči-lezci z Kraje Vysočina. Koncepce cvičení vycházela ze situace, která se může pracovníkům EG.D provádějícím údržbu stožáru stát. Simulovaná situace byla jednou z variant dvoudenního společného praktického výcviku Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina a pracovníků z distribuční společnosti EG.D.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 18.6.2021

Vysočinu čeká tropický víkend, v Třebíči vyroste nový kruhový objezd a hrad v Ledči nad Sázavou nabídne expozici o sklářství. Více v pátečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 17.6.2021

V Jihlavě přibylo množství směsného odpadu, v Bitěticích mají nový obecní prostor pro setkávání a v Pacově se uskuteční rybářské závody. O tom všem ve čtvrtečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 16.6.2021

Dobrovolní hasiči ve Starém Pelhřimově dostali nový vůz, v Jihlavě proběhne tradiční Havíření a Pacov opět přivítá motokrosovou elitu. Více ve středečních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 15.6.2021

Místní rozhodují o budoucnosti Heřmanského kopce, dobrovolníci uklidili Vysočinu a v Humpolci se otevírá zrekonstruované centrum Mikado. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 14.6.2021

Během týdne si užijeme slunečné počasí, američtí vojáci přejíždí přes Kraj Vysočina a v Pávově se staví protihluková stěna. O tom všem v pondělních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 21.9.2020

Teplé počasí zatím Vysočinu neopouští, hokejisté Velkého Meziříčí jsou v karanténě a Jihlavu čeká dohrávka 1. kola FNL. O tom všem v pondělních zprávách.

Číst dál...

Dopravní policisté budou soutěžit v řízení křižovatky

Dopravní policisté Krajského ředitelství policie Kraje Vysočina v úterý 22. září změří své praktické dovednosti a teoretické znalosti v rámci krajského kola soutěže dopravních policistů. Soutěže se zúčastní celkem čtrnáct dopravních policistů. Jedná se o policisty z pěti dopravních inspektorátů územních odborů, z oddělení silničního dohledu Krajského ředitelství policie kraje Vysočina a z dálničního oddělení ve Velkém Beranově.

Číst dál...

REKLAMA