OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zakončete prázdniny na autogramiádě FC Vysočina

fc_vysocina_logoFC Vysočina nabízí zajímavé zpestření posledního dne prázdnin. V úterý 31. srpna od 17.00 hodin proběhne v jihlavském obchodním a zábavním komplexu City Park autogramiáda hráčů a trenérů FC Vysočina. Ti se budou podepisovat na zbrusu nové plakáty a též na novinku v nabídce klubových suvenýrů – pexeso!

Číst dál...

Zlatá podkova zná své letošní vítěze

dostihyVítězkou soutěže Zlatá podkova se už po šesté stala Radka Dvořáková z jezdeckého klubu Cavalier Rynárec na Vysočině. Tím vyrovnala rekord jezdce Závorky v počtu vítězství v této soutěži. Hřebeci Damon 2, na kterém soutěžila, byl nakladatelstvím ProfiPress také udělen titul Zlatý kůň Zlaté podkovy.

Číst dál...

Urban: „Tým Sezimova Ústí se bude zlepšovat“

fotbal_04Páteční zápasový režim FC Vysočina se tentokráte nemění. Jihlavský klub vyhověl žádosti Sezimova Ústí a proto duel na půdě nováčka II. ligy sehraje již tento 20. srpna od 17.00 hodin. Pro domácí Spartak půjde o domácí premiéru v letošním ročníku a ve II. lize vůbec. Vždyť teprve v roce 2007 tento klub okusil ČFL. PŘINÁŠÍME VÁM ROZHOVOR S TRENÉREM LUBOŠEM URBANEM!

Číst dál...

Humpolec se o víkendu stane dějištěm Zlaté podkovy

dostihyO víkendu 20. až 22. srpna se humpolecký školní statek promění v centrum prestižních jezdeckých závodů Zlatá podkova. Ve finále proti sobě nastoupí ti nejlepší jezdci z jedenácti kvalifikačních kol, které se konaly po celé republice a jedno dokonce až ve slovenské Tatranské Lomnici.

Číst dál...

Do Víru za sportem

maly_svratecky_maratonV sobotu 21. srpna uspořádá atletický oddíl Jiskry Vír již 57. ročník Malého svrateckého maratonu. Na trati z Víru do Nedvědice a zpět se představí vytrvalci z celé ČR i ze zahraničí. Kromě tradičních účastníků (Mulugeta, Wallenfels, Žák, Martincová, Krátká aj.) se očekává i účast našeho nejlepšího ultramaratonce Daniela Orálka, který počátkem července absolvoval pekelný Badwater Ultramaraton v USA.

Číst dál...

62. ročník turnaje mužů o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky

turnaj_zalesi_ikonaV sobotu 15. srpna 2010 uspořádal oddíl národní házené TJ Jiskra Humpolec 62. ročník turnaje mužů o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky. Turnaje se zúčastnila prvoligová družstva Sokol Dobruška a TJ Avia Čakovice, dále účastník II. ligy Draken Brno a pořádající TJ Jiskra Humpolec hrající oblastní přebor. Vítězství v tomto tradičním letním turnaji, který je vůbec nejstarším házenkářským turnajem v České republice, vybojovalo družstvo Sokolu Dobruška. Druhé místo obsadilo družstvo TJ Avia Čakovice, na třetím místě skončilo družstvo Drakenu Brno a poslední místo zbylo na domácí družstvo TJ Jiskra Humpolec.

Číst dál...

REKLAMA