OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pelhřimovským gymnastkám se dařilo v 19. ročníku Poháru Chodska

gymnastky_ikonaNa úvod podzimní sezóny cestovala děvčata sportovní gymnastiky Pelhřimov až do dalekých Domažlic, kde byl pro ně připravený 19.ročník závodu s názvem O  „POHÁR CHODSKA“. Šedesát dobře připravených gymnastek z Prahy, Mostu a Příbrami , dokazovali jak velká je na tomto závodu konkurence.

 


 

Číst dál...

Luboš Urban: Do úvahy přichází jen vítězství

urban_lubos_trener_fc_vysocinaKouč Luboš Urban vede své svěřence do další těžké druholigové bitvy proti Mostu: „Jak jsem již několikrát řekl, tak neúspěchy venku se dostáváme pod tlak. Teď před utkáním s Mostem bude enormní, nic jiného než vítězství nepřichází do úvahy. Porážku z Třince jsme si důkladně rozebrali a nyní ji musíme napravit.“

Číst dál...

Urban: V Třinci musíme bojovat o body!

fotbal_06Po dvou těžkých a fotbalově zdařilých domácích zápasech, které FC Vysočina přinesly „jen“ 4 body, čeká svěřence trenéra Luboše Urbana další velice náročný výjezd ven. V sobotu 9. října se již od 10.15 hodin představí na půdě FK Fotbal Třinec.

Číst dál...

S autokrosovými mistry uzavře sezónu Holanďan Glenn van Rosmalen

autokros_humpolecŠpičkoví domácí (a tím pádem i evropští) autokrosaři se rozloučí se sezónou znovu v Humpolci. V sobotu 9. října 2010 se zde už poosmadvacáté uskuteční volný závěrečný závod roku Bernard Cup – Setkání mistrů. Sobotní program na trati Pod Vilémovským lomem začne tréninkovými jízdami v 8.40 hodin, po celodenní sérii rozjížděk je finále na programu v 15.30 hodin.

Číst dál...

Představujeme domácího soupeře – FK Viktoria Žižkov

fotbal_01Rozlosování každého fotbalového ročníku vždy jednou přinese sérii dvou domácích zápasů v řadě. FC Vysočina se nyní nachází uprostřed této série. Po výhře nad Kladnem bude chtít tento pátek 1. října od 18.00 hodin své vítězství zopakovat. Soupeřem jihlavských fotbalistů bude další aspirant postupu a známý klub protřelý Gambrinus ligou – FK Viktoria Žižkov.

Číst dál...

Rallye Světlá je za dveřmi

rallye_svetlaV sobotu odstartuje v okolí Světlé nad Sázavou poslední podnik Volného pohár a třetí podnik Fista Cupu - Rallye Světlá. Pořadatelé evidují k dnešnímu dni 57 posádek z České republiky 7 posádek z Polska a 1 posádku z Ukrajiny a ještě dva předjezdci.

Číst dál...

REKLAMA