REKLAMA

OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Poslední víkend před startem ligových soutěží zasáhly přípravu dospělých týmů FC Vysočina nepříjemné změny. Reprezentační výběr Saúdské Arábie do 23 let dnes zrušil zítřejší utkání, tudíž jihlavský tým v sobotu 14. července od 11:00 hodin nastoupí ke generálce proti nováčkovi MSFL – SFK Vrchovina. Zároveň tak juniorce FCV odpadlo plánované střetnutí s tímto regionálním soupeřem

Reprezentační výběr Saúdské Arábie do 23 let, který je vlastně záložním týmem účastníka finišujícího světového šampionátu, zamířil v tomto týdnu do Česka. Chce zde využít příznivého podnebí a absolvovat jedno ze svých soustředění v rámci přípravy na asijskou část olympijské kvalifikace. Zázemí pro soustředění nalezl v Brně a duel proti Jihlavě měl představovat jeho první herní prověrku. „Bohužel, Saúdové do Česka dorazili s ohledem na vízové problémy s několikadenním zpožděním. Kouč týmu, kterým je Argentinec Daniel Teglia, projevil obavu, že by díky tomu momentálně nebyli na zápas proti FC Vysočina důstojně připraveni a zápas odřekl. Bylo nám avizováno, že v nejbližší době máme očekávat oficiální omluvu ze strany fotbalového svazu Saúdské Arábie,“ okomentoval náhlou nepříjemnou změnu v přípravě Miroslav Fuks, tiskový mluvčí FC Vysočina.

REKLAMA

Novoměstský SFK Vrchovina v tomto týdnu zahájil letní přípravu na historicky první soutěžní ročník ve III. lize. Nováček MSFL měl v sobotu nastoupit v Radešínské Svratce proti jihlavské juniorce, ovšem místo toho jej čeká mnohem náročnější prověrka na stadiónu druholigové Vysočiny. Vrchovinu, kterou trénuje Richard Zeman, v létě posílila jihlavská dvojice Jakub Rychetník a Tomáš Duba.

REKLAMA